CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه
گواهی
چین Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— هدیه آدونسی
—— به هر حال ویولا
زمان بندی عالی ارتباط کامل در مورد اطلاعات محصول کامل در پشتیبانی پس از فروشعالی در زمان حمل و نقل
—— اسماعیل خمیس
—— سایانیک ماندال
چه خدمات خوبی از creatAll، بسیار مسئولیت پذیر! آفرین! خوشحالم که با شما یک تجارت دارم
—— اریک ستیوان
چت IM آنلاین در حال حاضر
CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه
جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ، چین
نام تجاری: Creatall
شماره مدل: CA-4S-30A-B
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10PCS
قیمت: قابل مذاکره
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
قابلیت ارائه: 10000 قطعه/قطعه در روز
شرح
نوع: کنورتر dc dc برند: creaall
ولتاژ شارژ: 3.7 ولت * 4 = 14.8 ولت / 3.2 ولت * 4 = 12.8 ولت ولتاژ کاری اسمی: 3.2 ولت
بندر: shenzhen port. بندر شنژن guangzhou port بندر گوانگژو ولتاژ ورودی:: 5 ولت
ولتاژ قطع شارژ:: 4.2 ولت ± 1٪ رابط ارتباطی: UART/CAN/I2C
درخواست: خودروی الکتریکی/ذخیره انرژی/UPS نام محصول: برد محافظ باتری BMS
عملکرد حفاظتی: بیش از ولتاژ / جریان بیش از حد / اتصال کوتاه / دمای بیش از حد / زیر ولتاژ / تعادل
برجسته کردن:
برد محافظ باتری لیتیوم 18650 BMS
برد محافظ باتری BMS 30A
برد 4s Bms 14.8V
4S 30A 14.8V لیتیوم 18650 باتری محافظ هیئت مدیره با تعادل 4S 12.8V LiFePO4
توضیحات محصول:
مشخصات:
  • نوع: Dc Dc کنورتر
  • ولتاژ کار نامی:3.2V
  • مدل:GYL078-01
يادداشت:
  • 100٪ کاملا جدید و با کیفیت بالا 4S 30A 14.4V 18650 باتری لیتیوم ماژول شارژ با تعادل
کاربرد:
  • پاک کننده جاروبرقی ماساژور باتری بسته برق LED 12.8V برق پشتیبان لیتیوم یون الکترونیک خورشیدی قدرت LED، ect هیئت مدیره حفاظت نمی تواند برای باتری لیتیوم فوسفات آهن، لامپ فتق،بسته باتری حفاری دستی، نمی تواند برای باتری ماشین ماهی الکتریکی، باتری دوچرخه الکتریکی، باتری ماشین کودک، موتور 550 (4A) ، چراغ LED چشم ماهی 1W استفاده شود.
  • سلول LFP دارای ولتاژ کار نامی 3.2V است و باید در طول شارژ در 3.6-3.8V در هر سلول قطع شود.
  • ولتاژ شارژ: 3.6V * 4 = 14.4V (این ماده برای BMS 4S و ولتاژ نامی 3.2V هر سلول است)
ویژگی ها:
  1. مدل محصول: AVT4029
  2. نوع: 4 لامپ LCD CCFL جهانی
  3. پشتیبانی می شود: صفحه LCD جهانی 15-22 اینچ
  4. اندازه: 120mm*59mm
  5. ولتاژ: 10-29V
CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه 0
CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه 1
CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه 2
CA-4S-30A-B لیتیوم 18650 BMS باتری محافظ صفحه 30A 14.8V 12.8V 4s BMS صفحه 3
امتیاز کلی
4.7
بر اساس 50 بررسی برای این تامین‌کننده
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبه‌بندی‌ها به شرح زیر است.
5 ستاره‌ها
67%
4 ستاره‌ها
33%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%